Yenerler Yapı Malzemeleri ve Demir Çelik Ürünleri Tic. Ltd. Şti., toptan yapı malzemeleri ve hammadde alımı ve satışı yapmak amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. Kuruluş tarihinden günümüze kadar kesintisiz hizmet vererek ürün portföyünü zaman içerisinde genişletmiştir. Bu nedenle 2003 yılında Acıbadem’ de bulunan şirket merkezi Samandıra TEM otoyoluna cepheli 7000 m2 üzerinde bulunan yeni yerine taşınmıştır.

Yenerler Yapı, ağırlıklı olarak tel, çivi, vida, civata ve çelik hasır yapımında kullanılan filmaşin (kangal) demir ve bunların yanında inşaat demiri, inşaat çivisi, tavlı tel, inşaat teli ve çelik hasır toptan satışı yapmaktadır.

Ayrıca, Yücel Boru ve Kroman Çelik San. Bayilikleri olup, sanayi boruları, tüm profil grubu çeşitleri, NPI – NPU demirleri, köşebent, lama, silme demirler, elektrot, trapez saclar, galvanizli sac, galvanizli gofrajlı sac, galvanizli mahya, düz ve oluklu trapez, galvaniz rulo, galvanizli düz levha, galvanizli oluklu levha, galvanizli stor levha gibi ürünlerin toptan ve perakende satışı yapılmaktadır.

WhatsApp