Yenerler Yapı Malzemeleri ve Demir Çelik Ürünleri Tic. Ltd. Şti.

Yenerler Yapı Malzemeleri ve Demir Çelik Ürünleri Tic. Ltd. Şti., toptan yapı malzemeleri ve hammadde alımı ve satışı yapmak amacıyla 1990 yılında kurulmuştur.

Kuruluş tarihinden günümüze kadar kesintisiz hizmet vererek ürün portföyünü zaman içerisinde genişletmiştir. Bu nedenle 2003 yılında Acıbadem’ de bulunan şirket merkezi, Samandıra TEM otoyoluna cepheli 7000 m² üzerinde bulunan yeni yerine taşınmıştır.

Demir ve Tel Grubu (Filmaşin Demiri, İnşaat Demirleri, Ara Tavlı – Fosfatlı Tel, Parlak ve Süper Parlak Teller, Çubuk Demiri, Siyah Tel, Bağ Teli (Tavlı Tel)) üretimi yapmaktadır. Profil ve Boru Grubu (Kutu Profil, T Demiri, NPU, NPI, Köşebent, Lama, Silme, Kare Demir, Transmisyon, Sanayi Boruları), Çelik Hasır (Q Tipi, R Tipi), Sac Grubu (Siyah Sac, DKP Sac, Galvanizli Sac, Trapez Sac, Baklava Sac), İnşaat Çivisi ve Elektrot ürünlerinin ise satışını yapmaktadır.

Yenerler Metal ve Emaye San. Tic. A.Ş.

Yenerler Metal ve Emaye San. Tic. A.Ş. soğuk çekilmiş tel üretimi yapmak üzere (haddeleme) 2009 yılında kurulmuştur.

Yenerler Metal A.Ş. 1,20mm ile 20,00mm aralığında müşteriler tarafından talep edilen çapları 0,01mm hassaslık ile yüksek kalite ve müşteri memnuniyetini baz alarak üretim yapmaktadır. Aynı zamanda 2,00mm ile 12,00mm aralığında talep edilen boy ve çaplarda doğrultma işlemi yaparak parlak çubuk ve siyah çubuk üretimi yapmaktadır.

Tüm ihtiyaçlarınızı uygun fiyatlara temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

WhatsApp